Wyposażenie

Posiadamy dwa, doskonale wyposażone gabinety dentystyczne, które gwarantują bezpieczne wykonywanie zabiegów przy użyciu najnowocześniejszych metod. Każdy gabinet wyposażony jest
w nowoczesny system radiowizjografii cyfrowej, dzięki czemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w trakcie zabiegu i omówić je razem z Pacjentem na ekranie monitora. Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego dawka promieniowania jest ograniczona o 90%. Oprogramowanie komputerowe umożliwia lekarzowi wykonanie dodatkowych pomiarów takich jak: pomiar długości kanału czy względnej gęstości kości. Na życzenie pacjenta zdjęcie może być wysłane mailem lub wydrukowane. Kolejną zaletą RVG jest ekologia – stosowanie RVG eliminuje użycie odczynników chemicznych.

Dysponujemy również cyfrową kamerą wewnątrzustną oraz cyfrowym aparatem fotograficznym do zdjęć wewnątrzustnych. Dzięki tym urządzeniom możemy Państwu pokazać nie tylko stan własnego uzębienia i jamy ustnej, ale również wykonać symulację końcowych efektów leczenia (zmiana kształtu, koloru, ustawienia zębów).
WW każdym z gabinetów znajduje się mikroskop stomatologiczny, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie bardzo dokładnej i wszechstronnej diagnostyki oraz leczenia schorzeń stomatologicznych. Powiększenie pola widzenia, jakie uzyskane jest dzięki pracy z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego, przyczynia się do znacznej poprawy dokładności pracy we wszystkich dziedzinach stomatologii, a szczególnie w leczeniu endodontycznym (kanałowym). Jeśli możemy zobaczyć więcej- możemy lepiej leczyć. 
Ddodatkowo, dysponujemy sprzętem do wykonywania rentgenu panoramicznego zębów (zdjęć pantomograficznych). Posiadamy aparat CS 8100, który jest jednym z najszybciej skanujących systemów, znacznie zmniejszającym dawkę i ryzyko poruszenia się pacjenta podczas ekspozycji.