Wytyczne dla Pacjentów na czas pandemii koronavirus 

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną Poradnia Remedium opracowała wytyczne, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Państwa oraz personelu kliniki.
Prosimy o zapoznanie się z nimi i przestrzeganie podczas wizyty:

Na dzień przed zaplanowaną wizytą pracownik naszej Poradni przeprowadzi z Państwem telefoniczny wywiad w kierunku COVID-19. Jeśli występują u Państwa jakiekolwiek objawy (gorączka, kaszel, duszność, katar, bóle głowy) poprosimy o przekazanie takiej informacji.

 Po wejściu do Poradni nasz personel dokona pomiaru Państwa temperatury termometrem bezdotykowym. Przyjmowani będą wyłącznie Pacjenci z temperaturą ciała poniżej 37 st. C.Prosimy, aby do Poradni wchodził wyłącznie Pacjent. Osoby towarzyszące prosimy o pozostanie na zewnątrz. Pacjenci nieletni mogą wejść do Poradni tylko z jednym rodzicem bądź opiekunem.

Przed rozpoczęciem wizyty, w poczekalni zostaniecie Państwo poproszeni o dezynfekcję rąk i będzie konieczne wypełnienie ankiety przesiewowej w kierunku COVID-19 oraz podpisanie świadomej zgody na zabieg przy użyciu jednorazowych środków ochrony.

Kolejna wizyta wyznaczana będzie telefonicznie w kontakcie z Pacjentem lub rodzicem/opiekunem czekającym na zewnątrz.

W związku z epidemią wirusa COVID-19 prosimy o dokonywanie płatności kartą, a tylko w ostateczności gotówką.

BARDZO PROSIMY o uwzględnienie wyżej wymienionych wytycznych i przestrzeganie zaleceń naszego personelu podczas pobytu w Poradni. Wytyczne te zostały opracowane z myślą o zdrowiu zarówno Państwa, naszych Pacjentów, jak i personelu kliniki.

Z góry przepraszamy za ewentualne opóźnienia wizyt. Mogą one wynikać z przeprowadzania dodatkowych procedur. Mimo wszystko staramy się, aby proces leczenia i wszystkie
zabiegi przebiegały sprawnie, były bezpieczne i mieściły się w zaplanowanych ramach czasowych.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę,

Violeta Biskupska, Tomasz Biskupski