Szanowni Państwo,

jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech jest czymś więcej niż tylko uśmiechem. Piękny, zdrowy i harmonijny uśmiech, pasujący do osobowości, podkreśla wyjątkowość każdego z nas. Współczesna stomatologia oferuje wiele metod i materiałów leczniczych, dzięki którym zdrowy i piękny uśmiech może być przywrócony każdemu.

W naszym gabinecie stomatologicznym mamy przyjemność zaproponować Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki medycznej oraz wprowadzając nowe, ale co jest najważniejsze sprawdzone i skuteczne metody, możemy przywracać Państwu uśmiech w miłej atmosferze, gwarantując Państwu najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia.

To dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do naszej praktyki dentystycznej REMEDIUM – miejsca, w którym najważniejszy dla nas jest Pacjent.
Każdego Pacjenta staramy się traktować indywidualnie i wyjątkowo.

Z wyrazami szacunku,
Violeta i Tomasz Biskupscy

dr n.med. Violeta Biskupska

dr n.med. Violeta Biskupska

Lekarz Stomatolog

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym Łódzkiej Akademii Medycznej w 1994 roku. Przez kilka lat pracowałam na stanowisku asystenta w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego, gdzie uczyłam studentów. W 1998 roku uzyskałam specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. W 2001 roku uzyskałam tytuł
doktora n.med.

Swoją pracę w zawodzie lekarza stomatologa rozpoczęłam w 1994 r. w jednej z najlepszych łódzkich klinik stomatologicznych.

Od 2000 roku prowadzę wspólnie z mężem praktykę prywatną „REMEDIUM”. Wiedzę, którą zdobyłam na szkoleniach w kraju i za granicą (Kanada, Niemcy, USA) staram się wciąż intensywnie poszerzać. Jestem członkiem Listy Dyskusyjnej Endodoncja oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE). Wiedza i umiejętności zdobyte na licznych szkoleniach i kursach praktycznych umożliwiają mi wprowadzenie zasad nowoczesnej stomatologii do codziennej praktyki.

Specjalizuję się w endodoncji (leczeniu kanałowym). Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz stomatologii dziecięcej.

dr n.med. Tomasz Biskupski

dr n.med. Tomasz Biskupski

Lekarz Stomatolog

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologicznym Łódzkiej Akademii Medycznej w 1992 roku. W 1993 roku rozpocząłem pracę w zawodzie lekarza stomatologa
w jednej z najlepszych prywatnych łódzkich klinik stomatologicznych, jak również w tym samym czasie zostałem asystentem w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego,
gdzie przez kilka lat uczyłem studentów.

W 1998 roku uzyskałem specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. W 2000 roku uzyskałem tytuł doktora n.med. na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Od 2000 roku prowadzę wspólnie z żoną praktykę prywatną „REMEDIUM”. Staram się intensywnie udoskonalać swoje umiejętności i przez cały czas poszerzać wiedzę, którą zdobywam na licznych szkoleniach w kraju i za granicą (Niemcy, USA). Jestem członkiem prestiżowego stowarzyszenia Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).

Specjalizuję się w stomatologii estetycznej oraz protetyce. Wykonuję również zabiegi
z zakresu chirurgii, periodontologii i stomatologii zachowawczej.

Agnieszka Maras

Agnieszka Maras

Higienistka, asytentka stomatologiczna

Jest absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz Medycznego Studium Zawodowego. Posiada tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. Kwalifikacje potwierdzają dodatkowo certyfikaty z profesjonalnych kursów w zakresie higieny przyzębia.

Na co dzień asystuje przy zabiegach stomatologii estetycznej i protetyki oraz wykonuje zabiegi z zakresu skalingu (oczyszczania zębów z osadów i kamienia), piaskowania oraz profilaktyki stomatologicznej. Do jej zadań należy też przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny jamy ustnej dla naszych pacjentów.

Agata Gajda

Agata Gajda

Asystentka stomatologiczna

Pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej. Jej zadaniem jest przede wszystkim asystowanie i pomoc lekarzom w trakcie zabiegów z różnych dziedzin stomatologii oraz opieka nad Pacjentem.

Monika Popek

Monika Popek

Obsługa recepcji

Zajmuje się opieką nad pacjentem przed i po wizycie. Jej zadaniem jest sprawić, aby pacjenci w pierwszym kontakcie z gabinetem REMEDIUM czuli się komfortowo. Prowadzi terminarz wizyt i zabiegów. Dzięki niej praktyka REMEDIUM funkcjonuje sprawnie pod względem administracyjnym. Jest osobą komunikatywną, zawsze służy informacją i pomocą.

Joanna Majzer

Asystentka stomatologiczna

Pracuje na stanowisku astystentki stomatologicznej. Jej zadaniem jest przede wszystkim asystowanie i pomoc lekarzom w trakcie zabiegów z różnych dziedzin stomatologii oraz opieka nad Pacjentem.

Martyna Hubacz

Higienistka, asystentka stomatologiczna

Tytuł higienistki uzyskała kończąc Zdrowie Publiczne I stopnia. Nieustannie uzupełnia swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach z zakresu chorób przyzębia i profilaktyki stomatologicznej. Na co dzień asystuje przy zabiegach stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji oraz chirurgii. Wykonuje zabiegi z zakresu scalingu (oczyszczenie zębów z kamienia i osadu) piaskowania, fluoryzacji, wybielania jak również zajmuje się bardziej skomplikowanymi zabiegami u pacjentów z problemami periodontologicznymi. Zawsze chętnie służy pomocą.

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy