Dlaczego właśnie my

Podążając za ogromnym postępem w dziedzinie stomatologii poszerzamy naszą wiedzę
i umiejętności na wielu kursach odbywających się nie tylko w kraju ale również za granicą. Ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza stomatologa pozwala nam leczyć Pacjentów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych ale jednocześnie wybierać przewidywalne i bezpieczne metody leczenia, za efekty których jesteśmy w pełni odpowiedzialni.

Każdy z naszych Pacjentów ma przeprowadzane zabiegi wg planu kompleksowego leczenia ustalonego wspólnie z pacjentem na pierwszych wizytach. Daje to możliwość całościowego spojrzenia na schorzenia i dolegliwości, pozwala na otoczenie Pacjenta znacznie lepszą opieką stomatologiczną oraz zapobiega przeprowadzaniu wielu niepotrzebnych
i powtarzających się zabiegów.

Wzalezności od potrzeb, podczas ustalania planu leczenia wykonujemy analizę estetyczno-funkcjonalną twarzy, która przeprowadzana jest na podstawie badania stomatologicznego, zdjęć zewnątrzustnych i wewnątrzustnych oraz analizy materiału wideo. Analiza przeprowadzana jest w/g schematów obowiązujących w nowoczesnej stomatologii estetycznej i umożliwia uzyskanie doskonałych efektów estetycznych uwzględniających indywidualne cechy uśmiechu i mimiki twarzy Pacjenta.

.

Staramy się, aby wszystkie zabiegi oferowane w naszym gabinecie wykonywane były delikatnie i bezboleśnie. Stosowane przez nas różne techniki znieczuleń miejscowych pozwalają zmniejszyć dyskomfort zabiegu i czynią go znacznie przyjemniejszym.

Jesteśmy dumni, że w naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści – pasjonaci, których praca gwarantuje Państwu najwyższą jakość i długotrwały efekt leczenia.